Dodaj / Aktualizuj swoje zdjęcia

Jeśli chcesz zaprezentować swoją osobę na łamach GirlsFromPoland.com wypełnij poniższy formularz. Pamiętaj, że zawsze możesz wystapić z prośbą o usunięcie swoich danych z naszego serwisu. W tym celu wystarczy skontaktować się z nami pod adresem info@girlsfrompoland.com. O dodaniu Twoich zdjęć poinformujemy Cię na podany przez Ciebie adres e-mail.

Aby Twój profil był ciekawy wypełnij wszystkie możliwe pola. Przygotuj swoje zdjęcia w jak najlepszej jakości. Maksymalny rozmiar jednego pliku to 10MB. Postaraj się przesłać jak największą liczbę zdjęć. Jednorazowo możesz przesłać maksymalnie do 50 zdjęć.


Imię: *

Nazwisko: *

Adres e-mail: *

Hasło: *

Powtórz hasło: *

Data urodzenia: *

Miasto: *

Aktualizacja:


Wzrost [cm]

Waga [kg]

Biust [cm]

Talia [cm]

Biodra [cm]


Kolor oczu:

Włosy:

Obuwie:

Ubranie:


O Sobie:Dodaj swoje zdjęcia: *

UWAGA! Możesz przytrzymać klawiasz "Ctrl" podczas wybierania zdjęć, aby zaznaczyć większa ilosć plików. Postaraj się przesłać jak najwięcej zdjęć w najlepszej jakości. Jednorazowo możesz przesłać maksymalnie do 50 zdjęć. Przed przesłaniem formularza upewnij się, czy wszystkie zdjęcia jakie chcesz przesłać wyświetliły się na liście poniżej.  • Nie wybrano jeszcze żadnych zdjęćStrona WWW #1:

Strona WWW #2:

Facebook:

Maxmodels:


Sugestie:Zgoda: *

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez GirlsFromPoland.com wszelkich przekazywanych podczas zgłoszenia danych osobowych. Zgoda powyższa obejmuje również zezwolenie udzielone na wykorzystywanie powyższych danych w celach administracyjnych, statystycznych, marketingowych zgodne z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997r. z poz. zm.(Dz. U. nr 133 poz. 883)


* Pola oznaczone gwiazdką muszą zostać wypełnione.

Zastrzegamy sobie prawo do odmowy publikacji przesłanych zdjęć    See also these galleries:


>