Models: Berenika Nienadowska - 36 pics

Zdjęcia Berenika Nienadowska Zdjęcia Berenika Nienadowska Zdjęcia Berenika Nienadowska Zdjęcia Berenika Nienadowska Zdjęcia Berenika Nienadowska Zdjęcia Berenika Nienadowska Zdjęcia Berenika Nienadowska Zdjęcia Berenika Nienadowska Zdjęcia Berenika Nienadowska Zdjęcia Berenika Nienadowska Zdjęcia Berenika Nienadowska Zdjęcia Berenika Nienadowska Zdjęcia Berenika Nienadowska Zdjęcia Berenika Nienadowska Zdjęcia Berenika Nienadowska Zdjęcia Berenika Nienadowska Zdjęcia Berenika Nienadowska Zdjęcia Berenika Nienadowska Zdjęcia Berenika Nienadowska Zdjęcia Berenika Nienadowska Zdjęcia Berenika Nienadowska Zdjęcia Berenika Nienadowska Zdjęcia Berenika Nienadowska Zdjęcia Berenika Nienadowska Zdjęcia Berenika Nienadowska Zdjęcia Berenika Nienadowska Zdjęcia Berenika Nienadowska Zdjęcia Berenika Nienadowska Zdjęcia Berenika Nienadowska Zdjęcia Berenika Nienadowska Zdjęcia Berenika Nienadowska Zdjęcia Berenika Nienadowska Zdjęcia Berenika Nienadowska Zdjęcia Berenika Nienadowska Zdjęcia Berenika Nienadowska


Wywiad z Berenika Nienadowska

Jak się nazywasz, skąd jesteś i ile masz lat?
Nazywam się Berenika Nienadowska, pochodzę z Sulechowa, od 5-ciu lat mieszkam we Wrocławiu, mam 24 lata.
 
Uczysz się? Studiujesz? 
Już nie. Zdałam licencjat na Uniwersytecie Wrocławskim, na kierunku pedagogicznym - kształcenie zintegorwane i edukacja przedszkolna.
 
Jakie są Twoje zainteresowania?
Różne. Staram się nie zamykać w jednym temacie. Pasjonuje mnie sport, geografia, psychologia,fotografia i fotomodeling, lubię gotować, chodzić do kina, czytam, staram się uczyć różnych języków obcych - wiele by jeszcze wymieniać.
 
Co lubisz robić w czasie wolnym?
Chyba to samo, co większość ludzi - odpoczywać. W zależności od humoru i pogody mogę posiedzieć pod kocem z książką w ręce lub wybrać się na basen albo wieczorem ze znajomymi do klubu.
 
Czym zajmujesz się na co dzień?
Pomimo wykształcenia pedagogicznego nie pracuję w zawodzie. Jestem istruktorką pole dance na siłowni. Poza tym od czasu do czasu zdarza mi się pozować do zdjęć.
 
Jakie są Twoje plany na przyszłość, jak widzisz siebie za 5-10 lat, a jak za 20-30?
Ciężko mi jest zaplanować co zrobię na obiad następnego dnia, taka odległa przyszłość jest dla mnie na razie niewyobrażalna. Choć w ciągu kilku następnych lat chciałabym wystartować na międzynarodowych zawodach pole dance, no i jeśli znajdzie się ktoś, kto dalej będzie chciał mi robić zdjęcia, to mam nadzieję, że wciąż będę pozować.
 
Czy masz w domu zwierzę?
Mam kocura brytyjskiego, wabi się Shelby i pytona królewskiego - Misię.
 
Jakie są twoje wymiary?
Obecnie jest to 88/59/86.
 
Jaka jest Twoja największa wada, według Ciebie?
Największa? Zazdrość. Na drugim miejscu jest bycie złośliwą - no ale jak ktoś zasłuży...
 
Jakie jest twoje motto na życie?
Be yourself, never regret - właśnie to mam wytatuowane na lewym boku/
 
Jak dbasz o swój wygląd?
Staram się nie popadać w paranoję. Codzienna toaleta, dobrze dobrane kosmetyki, dużo ruchu, unikam bardzo niezdrowych rzeczy, McDonald i KFC omijam szerokim łukiem, choć nie trzymam ścisłej diety - po prostu kiedy zdarzy mi się chwila słabości wiem, że będę musiała nieco intensywniej poćwiczyć na rurce.
 
Jakiej cechy nie cierpisz u ludzi?
Tchórzostwa.
 
Jaki styl ubierania preferujesz?
Nie mam jasno określonego stylu. Lubię ubierać się kobieco, podkreślać swoje atuty, ale nic na siłę. Od czasu do czasu wskakuję w bluzę od dresu, adidasy i mało się przejmuję, czy wyglądam jak modelka z wybiegu.
 
Co według Ciebie stanowi Twój największy atut?
Upartość w dążeniu do celu.
 
Co najbardziej cenisz u innych ludzi?
Umiejętność dyskusji na poziomie i fakt, że potrafią logicznie obronić swoje stanowisko w rozmowie. Poza tym miło jest spędzać czas z ludźmi, którzy mają poczucie humoru, mnóstwo pomysłów i po prostu nie podpierają ścian na imprezach.
 
Co jest Twoim największym marzeniem?
Zawodowo - chciałabym zdobyć mistrzostwo świata w pole dance, potem otworzyć własną szkołę tańca. 
 
Co zrobiłabyś z wygranym milionem w toto-lotka?
Część rozdałabym najbliższym, a z resztą... Mam tyle pomysłów, że milion to zdecydowanie za mało.
 
W życiu kierujesz się rozsądkiem, czy emocjami?
Jestem kobietą, więc nie potrafię odpowiedzieć w jeden sposób na to pytanie. Staram się podejmować rozsądne decyzje - tylko nie zawsze da się wszystko zaplanować. Wtedy liczy się spontaniczność. Poza tym, każda sytuacja czegoś mnie uczy. Never regret - pamiętacie? 
 
Co postrzegasz w swojej fizyczności za główny atut, a co w swojej osobowości?
W wyglądzie zewnętrznym najbardziej lubię swoje oczy i pupę. W osobowości - kiedy ktoś mi naprawdę nadepnie nadepnie na odcisk, to potrafię się zrobić bardzo niemiła i zgryźliwa - więc sarkazm i ironię staram się trzymać na najwyższym poziomie.
 
Czy to prawda, że pięknej kobiecie jest łatwiej w życiu?
Na pewno ładnym kobietom jest łatwiej na imprezie - zawsze znajdzie się ktoś chętny, kto postawi drinka, ustąpi miejsca, porwie na parkiet. Ale nie sądzę, żeby ładnym kobietom było łatwiej w życiu. Znacznie częściej muszą udowadniać, że oprócz urody posiadają także intelekt i umiejętności zawodowe.
 
Twoje ulubione miejsce na wakacje?
Do tej pory najprzyjemniej spędziłam czas na Costa Brava, w Lloret de Mar. I właśnie tam chciałabym kiedyś wrócić, na znacznie dłużej niż tylko dwa tygodnie.
 
W jakich krajach byłaś?
W związku z tym, że przez długi czas trenowałam akrobatykę sportową, wyjeżdżałam na obozy sportowe nie tylko w kraju, ale także za granicę - Francja, Hiszpania, Anglia... 
 
Który kraj podoba Ci się najbardziej?
Jestem patriotką - podoba mi się Polska jako kraina, jest naprawdę piękna. Inne kraje można pozwiedzać, ale to tu czuję, że jestem w domu.
 
Jakie miejsca chciałabyś jeszcze zwiedzić?
Marzy mi się wyjazd na Seszele, Wyspy Kanaryjskie, Indonezja, Australia... Chyba już wiem, co zrobię z tym milionem z toto-lotka.
 
Lubisz wypoczywać  aktywnie czy nie robiąc nic?
Lubię sport, ale przez to, że zajmuję się tym na co dzień, na wakacjach lubię poleniuchować -nad morzem lubię leżeć na plaży, opalać się, może od czasu do czasu wskoczyć do wody i znów wrócić do smażenia. Z kolei kiedy jestem w górach to nie wyobrażam sobie siedzieć w pokoju w bacówce - lubię przyrodę, lubię z nią obcować - dodaje mi to energii.
 
Jaki jest Twój lubiony film, serial?
Do tej pory uzbierało się trochę filmów, które lubię oglądać. Lubię całą serię "Szybkich i wściekłych", "Piratów z Karaibów", podobał mi się "Sucker Punch", "Milczenie owiec" i "Zielona Mila". Z polskich filmów duże wrażenie zrobił na mnie "Sęp" i "Drogówka", lubię też stare polskie komedie - jak choćby "Kingsajz" czy "Seksmisja".
 
Jakiej muzyki słuchasz?
Muzyka towarzyszy mi od zawsze i nigdy nie zamykałam się w jednym stylu. Dla mnie ważne jest, aby utwór posiadał rytm i melodię, żebym dostawała gęsiej skórki, kiedy go słucham. Lubię Chopina, Massive Attack, Mansona, Linkin Park, ale nie przeszkadza mi to, żeby słuchać Christiny Aguilery czy Tizianno Ferro - jestem otwarta. Żeby kawałek mi się spodobał, muszę albo w wyobraźni widzieć, jak się do niego poruszam, albo musi być na tyle mocny w przekazie, żebym dostała ciarek.
 
Ulubiony i ceniony aktor, aktorka?
Ze względu na wygląd - Vin Diesel. Ze względu na grę aktorską - Sean Connery i Anthony Hopkins.
Jeżeli chodzi o aktorki to lubię oglądać na ekranie Megan Fox czy Christinę Ricci.
 
Lubisz pozować do zdjęć?
Odpowiedź jest chyba dość oczywista.
 
Czy sama lubisz robić zdjęcia?
Lubię, ale nie sobie. Nie jestem fanką "słit foci z rąsi" czy do brudnego lusterka.
 
Którą sesję wspominasz najlepiej a którą najgorzej?
Każda sesja ma w sobie coś ciekawego, co zostaje w głowie jako największe wspomnienie z nią związane. Uwielbiam wracać do sesji w sukni ślubnej, bardzo dobrze wspominam też sesję, z której zdjęcie znalazło się na okładce Playboya. Ciekawie było też na sesji podczas której wizażystka malowała moje ciało w koronkowy wzór, także na twarzy. Po sesji niestety nie miałam gdzie wziąć kąpieli, więc w takiej charakteryzacji udaliśmy się, żeby coś zjeść, a potem na zakupy. Miny ludzi - bezcenne.
 
Jak wyglądały Twoje pierwsze kroki w Fotomodelingu?
Zaczęło się jak miałam 17 lat - dla zabawy wrzuciłam kilka swoich amatorskich zdjęć na forum dla początkujacych modelek. Odezwał się do mnie jeden fotograf i zorganizowaliśmy szybkie zdjęcia w plenerze. Potem okazało się, że odezwał się do mnie jeszcze jeden i jeszcze jeden fotograf. Wtedy jeszcze mieszkałam w Suelchowie, więc nie miałam zbyt wiele możliwości pozowania. Potem wyprowadziłam się do Wrocławia, zmieniłam dane na profilu, dodałam nieco bardziej profesjonalne zdjęcia i tak to się potoczyło... Resztę widzicie na zdjęciach.
 
Czy bierzesz też udział w pokazach mody czy ograniczasz się tylko do zdjęć?
Jestem niska, mam tylko 158 cm wzrostu - więc choćbym nie wiem jak bardzo chciała, to na wybieg się raczej nie dostanę. Poza tym, wolę pozować do zdjęć, zmieniać się, wczuwać w rolę.
 
Z jakimi fotografami współpracuje Ci się najlepiej?
Z takimi, którzy potrafią pozytywnie podejść do tematu. Kiedy na początku sesji okazuje się, że mamy podobne poczucie humoru, mamy podobne wizje sesji, widzimy w głowie te same kadry, to wiem, że sesja będzie udana.
 
Uprawiasz jakiś sport?
Przez 14 lat trenowałam akrobatykę sportową, później przez półtora roku aerobik sportowy, a od czterech lat trenuję pole dance.
 
Masz jakieś osiągnięcia?
W 2011 roku zdobyłam III miejsce na Pierwszych Ogólnopolskich Zawodach Pole Dance, a w 2013 zdobyłam I miejsce w kateogrii solistka-debiutantka podczas II Mistrzostw Polski Pole Dance.
 
Lubisz piłkę nożną?
Nie jestem wielką fanką piłki nożnej, choć wiem, kiedy jest spalony i kiedy dyktuje się karne.


Informacje o Berenika Nienadowska
Data urodzenia:
Miasto
Wzrost: 160 cm
Waga: 45 kg
Biust 88 cm
Talia: 59 cm
Biodra: 86 cm
Kolor Oczu:
Włosy:
Obuwie:
Ubrania:
O sobie: - I miejsce w kategorii solistka-debiutantka podczas II Mistrzostw Polski Pole Dance 2013
- Miss Studentek WrocLove 2010
- Finalistka Miss Bikini Model International Poland 2011
- Wyróżnienie The Hottest Girl in Poland by Egoo (marzec 2012)
- Wyróżnienie Playboy Fotoerotica 2011 i 2012
- Nagroda Specjalna Playboy Fotoerotica 2012
- III miejsce Pierwsze Ogólnopolskie Zawody Pole Dance
Kontakt:
Strona WWW:
http://www.girlsfrompoland.com/2013/02/berenika-nienadowska.html
Facebook:
http://www.facebook.com/pages/Berenika-Nienadowska-Fotomodelka/323254584445846
Maxmodels:
http://www.epicamodels.pl/profil/pokaz_dane/berenika-nienadowska
E-Mail: brak
Telefon: brak


    See also these galleries:


>